Gemeente

Aanspreekpunten Gemeente Haarlem (maart 2005)

Bestuurlijk: Wethouder R van Doorn
Bestuursassistent Fenny Traksel tel. 023-5113193, email: ftraksel@haarlem.nl

Algemene co÷rdinatie woonarken: Mady Franssen : mfranssen@haarlem.nl tel 023- 5113392( ma t/m do)
Aanvraag ligplaatsvergunning tel 023-5114886
Havendienst tel. 023-5310904,
Aanwijzing Oevers   tel. 023- 5114884

Projecten:
Zuid-Tangent 
Alex Jansen  tel. 023-5113661, email: jansena@haarlem.nl
Riolering Timo Nierop  tel. 023-5114858, email: tnierop@haarlem.nl
Edwin Greuter tel. 023-5114848, email: egreuter@haarlem.nl
Baggeren Sjoerd Andela tel. 023-5114619, email: symandela@haarlem.nl
Onne Rosingh tel. 023-5114578, email: roningho@haarlem.nl
Zie ook de website: www.baggereninhaarlem.nl
Waarderpolder Programmamanager Steef de Looze tel. 023-5113508, email: s.looze@haarlem.nl

 

Nedstat Basic - Free web site statistics

.